|
Erdélyi Magyarok Törökbálinti Egyesülete
Kedves Olvasó!
Az Erdélyi Magyarok
Törökbálinti Egyesület tagjai új vezetőség választásra gyűltek
össze február 9 -én 17 órára a Munkácsy Mihály Művelődési Ház Róth
Miksa termében. Fábik István ügyvezető elnök a közgyűlés megnyitása
után megállapította, a jelenlévők száma nem határozat képes, ezért
azt berekesztette és 17:30-ra újra össze hívta.
Az
újra összehívott közgyűlés a napirendi pontok elfogadása után
levezető elnököt és jegyzőkönyv vezetőt választott. Levezető
elnöknek Fiertelmaister Istvánt választották. A szavazat számláló
bizottság megválasztását követően, kiosztották a szavazó lapokat és
megkezdődött a titkos szavazás. Az urna felbontása és megszámlálás
után a szavazat számláló bizottság a következő eredményeket
jelentette be: a vezetőség 9 tagból és 3 felügyelő bizottsági tagból
áll.
A második napirendi
pont, az alapszabályzat 8-as pontjának a módosítása volt, amelyet a
tagság tartózkodás és ellenszavazat nélkül fogadott el. A tagok
megállapodtak abban, hogy a tagságot március végére ismét
összehívják az éves tevékenység egyeztetése céljából. A gyűlésen
további határozat hozatal nem történt, Fábik István meg köszönte a
tagság részvételét és az ülést berekesztette.
|
A
megválasztott tisztségviselők: |
| |
| egyesület elnöke:
Fábik István |
| ügyvezető elnök:
Vokány Erika |
| titkár:
Baum Katalin |
| vezetőségi tag:
Balázs Klára |
| vezetőségi tag:
Csenger-Zalán Katalin |
| vezetőségi tag:
Décsi Csaba |
| vezetőségi tag:
Pintér Zsolt |
| vezetőségi tag:
Szatmári Melinda |
| vezetőségi tag:
Vita Albert |
| felügyelő
bizottság elnöke:
Fiertelmaister István |
| felügyelő
bizottság tagja: Brukásch
István |
| felügyelő
bizottság tagja: Balázs István |
| |
|
|
|