Főoldal Mesterkereső Telefonszámok Apróhirdetés Szolgáltatók Információk Kapcsolat

 

Erdélyi Magyarok Törökbálinti Egyesülete

Kedves Olvasó!

Az Erdélyi Magyarok Törökbálinti  Egyesület  tagjai új  vezetőség  választásra  gyűltek össze február 9 -én 17 órára a Munkácsy Mihály Művelődési Ház Róth Miksa termében.  Fábik István ügyvezető elnök a közgyűlés megnyitása után megállapította, a jelenlévők száma nem határozat képes, ezért azt berekesztette és 17:30-ra újra össze hívta.

Az újra összehívott közgyűlés a napirendi pontok elfogadása után levezető elnököt és jegyzőkönyv vezetőt választott. Levezető elnöknek Fiertelmaister Istvánt választották. A szavazat számláló bizottság megválasztását követően, kiosztották a szavazó lapokat és megkezdődött a titkos szavazás. Az urna felbontása és megszámlálás után a szavazat számláló bizottság a következő eredményeket jelentette be: a vezetőség 9 tagból és 3 felügyelő bizottsági tagból áll.

A második napirendi pont, az alapszabályzat 8-as pontjának a  módosítása volt, amelyet a tagság tartózkodás és ellenszavazat nélkül fogadott el. A tagok megállapodtak abban, hogy a tagságot március végére ismét összehívják az éves tevékenység egyeztetése céljából. A gyűlésen további határozat hozatal nem történt, Fábik István meg köszönte a tagság részvételét és az ülést berekesztette.

A megválasztott tisztségviselők:
 
egyesület elnöke: Fábik István
ügyvezető elnök: Vokány Erika
titkár: Baum Katalin
vezetőségi tag: Balázs Klára
vezetőségi tag: Csenger-Zalán Katalin
vezetőségi tag: Décsi Csaba
vezetőségi tag: Pintér Zsolt
vezetőségi tag: Szatmári Melinda
vezetőségi tag: Vita Albert
felügyelő bizottság elnöke: Fiertelmaister István
felügyelő bizottság tagja: Brukásch István
felügyelő bizottság tagja: Balázs István
 
 

 
 
 

 
 

Copyright © Bálintinfo.hufo.hu